Hotărâri Consiliu

Hotărâri luna ianuarie 2017

Hotărâri luna februarie 2017

Hotărâri luna mai 2017

Hotărârea nr 51, 30 mai 2017

Hotărârea nr 52, 30 mai 2017

Hotărârea nr 53, 30 mai 2017

Hotărârea nr 55, 30 mai 2017

Hotărârea nr 56, 30 mai 2017

Hotărârea nr 58, 30 mai 2017

Hotărârea nr 59, 30 mai 2017

Hotărâri luna iunie 2017 (hot. 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66)

Hotărârea nr.67, 30 iunie 2017

Hotărâri luna iulie 2017 (hot. 68, 69, 70, 71)

Hotărârea nr. 72, 16 august 2017 doc.1

Hotărârea nr. 72, 16 august 2017 doc.2

Hotărârea nr. 73, 16 august 2017

Hotărârea nr. 74, 16 august 2017

Hotărârea nr. 75, 16 august 2017

Hotărârea nr. 76, 16 august 2017

Hotărârea nr. 77, 16 august 2017

Hotărârea nr. 78, 24 august 2017

Hotărârea nr. 79, 28 septembrie 2017

Hotărârea nr. 80, 28 septembrie 2017

Hotărârea nr. 81, 28 septembrie 2017



HCL 21.01.2016

HCL 02.02.2016

HCL 1 22.06.2016

HCL 2 22.06.2016

HCL 3 22.06.2016

HCL 4 22.06.2016

HCL 5 22.06.2016

HCL 6 22.06.2016

HCL 19 19.02.2016

HCL 21 02.03.2016

HCL 22 02.03.2016

HCL 23 02.03.2016

HCL 24 02.03.2016

HCL 25 02.03.2016

HCL 26 02.03.2016

HCL 27 02.03.2016

HCL 28 02.03.2016

HCL 31 02.03.2016

HCL 32 02.03.2016

HCL 33 02.03.2016

HCL 34 02.03.2016

HCL 35 02.03.2016

HCL 36 21.03.2016

HCL 37 21.03.2016

HCL 38 15.04.2016

HCL 39 15.04.2016

HCL 40 15.04.2016

HCL 41 15.04.2016

HCL 43 25.05.2016

HCL 44 25.05.2016-anexa.1,2,3,4

HCL 44 25.05.2016-anexa.5,6,7,8,9,10

HCL 45 25.05.2016

HCL 47 25.05.2016

HCL 48 25.05.2016

HCL 49 05.07.2016

HCL 51 05.07.2016

HCL 52 10.08.2016

HCL 53 10.08.2016

HCL 54 10.08.2016

HCL 56 10.08.2016

HCL 57 14.09.2016

HCL 58 14.09.2016

HCL 59 14.09.2016

HCL 60 14.09.2016

HCL 62 14.09.2016

HCL 63 14.09.2016

HCL 64 14.09.2016

HCL 65 14.09.2016

HCL 66 14.09.2016

HCL 67 14.09.2016

HCL 68 14.09.2016

HCL 69 14.09.2016

HCL 70 14.09.2016

HCL 71 14.09.2016

HCL 72 28.11.2016

HCL 73 28.11.2016

HCL 74 28.11.2016

HCL 75 28.11.2016

HCL 76 28.11.2016

HCL 77 28.11.2016

HCL 78 28.11.2016

HCL 79 28.11.2016

HCL 80 28.11.2016

HCL 81 28.11.2016

HCL 82 28.11.2016

HCL 83 28.11.2016

HCL 84 28.11.2016

HCL 85 28.11.2016

HCL 86 28.11.2016

HCL 87 28.11.2016

HCL 88 28.11.2016

HCL 89 28.11.2016

HCL nr.1-09.01.2015

HCL nr.2-09.01.2015

HCL nr.3-09.01.2015

HCL nr.04-29.01.2015

HCL nr.5-29.01.2015

HCL nr.6-29.01.2015

HCL nr.7-29.01.2015

HCL nr.8-29.01.2015

HCL nr.9-29.01.2015

HCL nr.10-29.01.2015

HCL nr.11-29.01.2015

HCL nr.13-26.02.2015

HCL nr.14-26.02.2015

HCL nr.15-26.02.2015

HCL nr.17-25.03.2015

HCL nr.18-25.03.2015

HCL nr.19-25.03.2015

HCL nr.20-25.03.2015

HCL nr.21-25.03.2015

HCL nr.22-25.03.2015

HCL nr.23-25.03.2015

HCL nr.24-28.04.2015

HCL nr.25-28.04.2015

HCL nr.26-28.04.2015

HCL nr.27-28.04.2015

HCL nr.28-28.04.2015

HCL nr.29-28.04.2015

HCL nr.30-28.04.2015

HCL nr.31-28.04.2015

HCL nr.33-27.05.2015

HCL nr.34-27.05.2015

HCL nr.36-08.06.2015

HCL nr.37-29.06.2015

HCL nr.38-29.06.2015

HCL nr.39-29.06.2015

HCL nr.40-29.06.2015

HCL nr.41-31.07.2015

HCL nr.42-31.07.2015

HCL nr.43-31.07.2015

HCL nr.44-31.07.2015

HCL nr.45-31.07.2015

HCL nr.47-31.07.2015

HCL nr.48-31.07.2015

HCL nr.49-31.07.2015


HCL.nr.50-29.09.2014

HCL.nr.51-29.09.2014

HCL.nr.52-29.09.2014

HCL.nr.53-25.11.2014.pdf

HCL.nr.54-25.11.2014.pdf

HCL.nr.55-25.11.2014.pdf

HCL.nr.56-25.11.2014.pdf

HCL.nr.57-25.11.2014.pdf

HCL.nr.58-25.11.2014.pdf

HCL.nr.59-25.11.2014.pdf

HCL.nr.60-25.11.2014.pdf

HCL.nr.61-15.12.2014.pdf

HCL.nr.62-15.12.2014.pdf

HCL.nr.63-15.12.2014.pdf

HCL.nr.65-15.12.2014.pdf

HCL.nr.66-15.12.2014.pdf

HCL.nr.67-15.12.2014.pdf

Hotărâre Consiliu Local 1 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04, nr.05, nr.06, nr.07, nr.08, nr.09, nr.10, nr. 11, nr.12, nr.13, nr.14, nr.15, nr.16, nr.17, nr.18, nr.19, nr.20, nr.21, nr.22, nr.23, nr.24, nr.25, nr.26, nr.27, nr.28, nr.29, nr.30, nr.31, nr.32, nr.33, nr.34, nr.35, nr.36, nr.37, nr.38, nr.39, nr.40, nr.41, nr.42, nr.43, nr.44, nr.45, nr.46, nr.47, nr.48, nr.49, nr.50, nr.51, nr.52, nr.53, nr.54, nr.55, nr.56, nr.57, nr.58, nr. 59, nr.60, nr.61, nr.62, nr.63, nr.64, nr.65, nr.66, nr.67, nr.68, nr.69, nr.70, nr.71, nr.72

Hotărâre Consiliu Local 2 - 18 ian. 2013

Hotărâre Consiliu Local 3 - 18 ian. 2013

Hotărâre Consiliu Local 4 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04, nr.05

Hotărâre Consiliu Local 5 - 21 feb. 2013

Hotărâre Consiliu Local 6 - 21 feb. 2013

Hotărâre Consiliu Local 7 - 21 feb. 2013

Hotărâre Consiliu Local 8 - 21 feb. 2013

Hotărâre Consiliu Local 9 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04, nr.05

Hotărâre Consiliu Local 10 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04, nr.05, nr.06, nr.07, nr.08, nr.09

Hotărâre Consiliu Local 11 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04, nr.05, nr.06, nr.07, nr.08, nr.09, nr.10, nr.11, nr.12, nr.13, nr.14, nr.15, nr.16, nr.17, nr.18, nr.19, nr.20, nr.21, nr.22, nr.23, nr.24, nr.25, nr.26, nr.27, nr.28, nr.29, nr.30, nr.31, nr.32, nr.33, nr.34, nr.35, nr.36, nr.37, nr.38, nr.39, nr.40, nr.41

Hotărâre Consiliu Local 12 - 21 feb.2013

Hotărâre Consiliu Local 13 - 21 feb.2013

Hotărâre Consiliu Local 14 - 21 feb.2013

Hotărâre Consiliu Local 15 - 21 feb.2013

Hotărâre Consiliu Local 16 - 21 feb.2013

Hotărâre Consiliu Local 17 - 21 feb.2013

Hotărâre Consiliu Local 18 - 21 feb.2013

Hotărâre Consiliu Local 19 - 21 feb.2013

Hotărâre Consiliu Local 20 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04, nr.05, nr.06, nr.07, nr.08

Hotărâre Consiliu Local 21 - 15 mar.2013

Hotărâre Consiliu Local 22 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04, nr.05, nr.06, nr.07, nr.08, nr.09, nr.10, nr.11, nr.12, nr.13, nr.14, nr.15, nr.16, nr.17, nr.18, nr.19, nr.20, nr.21, nr.22, nr.23, nr.24, nr.25, nr.26, nr.27, nr.28, nr.29, nr.30, nr.31, nr.32

Hotărâre Consiliu Local 23 - 28 mar.2013

Hotărâre Consiliu Local 24 - 28 mar.2013

Hotărâre Consiliu Local 25 - pagini: nr.01, nr.02

Hotărâre Consiliu Local 26 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04, nr.05, nr.06, nr.07, nr.08, nr.09, nr.10, nr.11, nr.12, nr.13, nr.14, nr.15, nr.16, nr.17, nr.18, nr.19, nr.20, nr.21

Hotărâre Consiliu Local 27 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04

Hotărâre Consiliu Local 28 - pagini: nr.01, nr.02

Hotărâre Consiliu Local 29 - 17 apr.2013

Hotărâre Consiliu Local 30 - 17 apr.2013

Hotărâre Consiliu Local 31 - 17 apr.2013

Hotărâre Consiliu Local 32 - 17 apr.2013

Hotărâre Consiliu Local 33 - 17 apr.2013

Hotărâre Consiliu Local 34 - 17 apr.2013

Hotărâre Consiliu Local 35 - 17 apr.2013

Hotărâre Consiliu Local 36 - 17 apr.2013

Hotărâre Consiliu Local 37 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04

Hotărâre Consiliu Local 38 - 17 apr.2013

Hotărâre Consiliu Local 39 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04, nr.05, nr.06, nr.07, nr.08, nr.09, nr.10, nr.11, nr.12, nr.13, nr.14, nr.15, nr.16, nr.17

Hotărâre Consiliu Local 40 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04, nr.05, nr.06, nr.07, nr.08, nr.09, nr.10, nr.11, nr.12, nr.13, nr.14, nr.15, nr.16, nr.17, nr.18, nr.19, nr.20, nr.21, nr.22, nr.23, nr.24, nr.25, nr.26, nr.27, nr.28, nr.29, nr.30, nr.31, nr.32, nr.33, nr.34, nr.35, nr.36, nr.37, nr.38, nr.39, nr.40, nr.41, nr.42, nr.43, nr.44, nr.45, nr.46, nr.47, nr.48, nr.49, nr.50, nr.51, nr.52, nr.53, nr.54, nr.55, nr.56, nr.57, nr.58, nr.59, nr.60, nr.61, nr.62, nr.63, nr.64, nr.65, nr.66, nr.67, nr.68, nr.69, nr.70, nr.71, nr.72, nr.73

Hotărâre Consiliu Local 41 - 23 mai 2013

Hotărâre Consiliu Local 42 - 23 mai 2013

Hotărâre Consiliu Local 43 - 23 mai 2013

Hotărâre Consiliu Local 44 - 23 mai 2013

Hotărâre Consiliu Local 45 - 23 mai 2013

Hotărâre Consiliu Local 46 - pagini: nr.01, nr.02

Hotărâre Consiliu Local 47 - 10 iun. 2013

Hotărâre Consiliu Local 48 - pagini: nr.01, nr.02

Hotărâre Consiliu Local 49 - 10 iun. 2013

Hotărâre Consiliu Local 50 - 10 iun. 2013

Hotărâre Consiliu Local 51 - 10 iun. 2013

Hotărâre Consiliu Local 52 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04

Hotărâre Consiliu Local 53 - 24 iul. 2013

Hotărâre Consiliu Local 54 - 24 iul. 2013

Hotărâre Consiliu Local 55 - 24 iul. 2013

Hotărâre Consiliu Local 56 - 24 iul. 2013

Hotărâre Consiliu Local 57 - 24 iul. 2013

Hotărâre Consiliu Local 58 - 24 iul. 2013

Hotărâre Consiliu Local 59 - 24 iul. 2013

Hotărâre Consiliu Local 60 - 24 iul. 2013

Hotărâre Consiliu Local 61 - 24 iul. 2013

Hotărâre Consiliu Local 62 - 24 iul. 2013

Hotărâre Consiliu Local 63 - 24 sep. 2013

Hotărâre Consiliu Local 64 - 24 sep. 2013

Hotărâre Consiliu Local 65 - 24 sep. 2013

Hotărâre Consiliu Local 66 - 24 sep. 2013

Hotărâre Consiliu Local 67 - 11 nov. 2013

Hotărâre Consiliu Local 68 - 11 nov. 2013

Hotărâre Consiliu Local 69 - 11 nov. 2013

Hotărâre Consiliu Local 70 - 11 nov. 2013

Hotărâre Consiliu Local 71 - 11 nov. 2013

Hotărâre Consiliu Local 72 - 11 nov. 2013

Hotărâre Consiliu Local 73 - 11 nov. 2013

Hotărâre Consiliu Local 74 - 11 nov. 2013

Hotărâre Consiliu Local 75 - 11 nov. 2013

Hotărâre Consiliu Local 76 - 11 nov. 2013

Hotărâre Consiliu Local 77 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04

Hotărâre Consiliu Local 78 - 11 nov. 2013

Hotărâre Consiliu Local 79 - 11 nov. 2013

Hotărâre Consiliu Local 80 - 11 nov. 2013

Hotărâre Consiliu Local 81 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03

Hotărâre Consiliu Local 82 - pagini: nr.01, nr. 02

Hotărâre Consiliu Local 83 - 11 nov. 2013

Hotărâre Consiliu Local 84 - 10 dec. 2013

Hotărâre Consiliu Local 85 - pagini: nr. 01, nr.02

Hotărâre Consiliu Local 86 - nr.01, nr.02, nr.03

Hotărâre Consiliu Local 87 - 10 dec. 2013

Hotărâre Consiliu Local 88 - 10 dec. 2013

Hotărâre Consiliu Local 89 - 10 dec. 2013

Hotărâre Consiliu Local 90 - 10 dec. 2013

Hotărâre Consiliu Local 91 - 19 dec. 2013

Hotărâre Consiliu Local 92 - pagini: nr.01, nr.02

Hotărâre Consiliu Local 93 - pagini: nr.01, nr.02

Hotărâre Consiliu Local 1049 - pagini: nr.01, nr.02, nr.03, nr.04, nr.05, nr.06

Hotărâre Consiliu Local 1052 - nr.01, nr.02, nr.03

Hotărâre Consiliu Local 1053 - nr.01, nr.02, nr.03

Hotărâre Consiliu Local 1054 - nr.01, nr.02, nr.03

Hotărâre Consiliu Local 1055 - nr.01, nr.02, nr.03

Hotărâre Consiliu Local 1056 - nr.01, nr.02, nr.03

Hotărâre Consiliu Local 1057 - nr.01, nr.02, nr.03

Hotărâre Consiliu Local 1058 - nr.01, nr.02, nr.03

Hotărâre Consiliu Local 1059 - nr.01, nr.02, nr.03

Hotărâre Consiliu Local 1128 - nr.01, nr.02, nr.03, nr.04, nr.05, nr.06, nr.07