Hotărâri Consiliu

Hotărâri luna ianuarie 2017

Hotărâri luna februarie 2017

Hotărâri luna mai 2017

Hotărârea nr 51, 30 mai 2017

Hotărârea nr 52, 30 mai 2017

Hotărârea nr 53, 30 mai 2017

Hotărârea nr 55, 30 mai 2017

Hotărârea nr 56, 30 mai 2017

Hotărârea nr 58, 30 mai 2017

Hotărârea nr 59, 30 mai 2017

Hotărâri luna iunie 2017 (hot. 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66)

Hotărârea nr.67, 30 iunie 2017

Hotărâri luna iulie 2017 (hot. 68, 69, 70, 71)

Hotărârea nr. 72, 16 august 2017 doc.1

Hotărârea nr. 72, 16 august 2017 doc.2

Hotărârea nr. 73, 16 august 2017

Hotărârea nr. 74, 16 august 2017

Hotărârea nr. 75, 16 august 2017

Hotărârea nr. 76, 16 august 2017

Hotărârea nr. 77, 16 august 2017

Hotărârea nr. 78, 24 august 2017

Hotărârea nr. 79, 28 septembrie 2017

Hotărârea nr. 80, 28 septembrie 2017

Hotărârea nr. 81, 28 septembrie 2017

Hotărârea nr. 82, 10 octombrie 2017

Hotărârea nr. 83, 10 octombrie 2017

Hotărârea nr. 84, 10 octombrie 2017

Hotărârea nr. 85, 10 octombrie 2017

Hotărârea nr. 86, 10 octombrie 2017

Hotărârea nr. 87, 10 octombrie 2017

Hotărârea nr. 88, 10 octombrie 2017

Hotărârea nr. 89, 10 octombrie 2017

Hotărârea nr. 90, 10 octombrie 2017

Hotărârea nr. 91, 15 noiembrie 2017

Hotărârea nr. 92, 15 noiembrie 2017

Hotărârea nr. 93, 15 noiembrie 2017

Hotărârea nr. 94, 15 noiembrie 2017

Hotărârea nr. 95, 28 noiembrie 2017

Hotărârea nr. 96, 28 noiembrie 2017

Hotărârea nr. 97, 28 noiembrie 2017

Hotărârea nr. 98, 28 noiembrie 2017

Hotărârea nr. 99, 28 noiembrie 2017

Hotărârea nr. 100, 28 noiembrie 2017

Hotărârea nr. 101, 18 decembrie 2017

Hotărârea nr. 102, 18 decembrie 2017

Hotărârea nr. 103, 18 decembrie 2017

Hotărârea nr. 104, 18 decembrie 2017

Hotărârea nr. 105, 18 decembrie 2017

Hotărârea nr. 106, 18 decembrie 2017

Hotărârea nr. 107, 20 decembrie 2017

Hotărârea nr. 108, 20 decembrie 2017



HCL 21.01.2016

HCL 02.02.2016

HCL 1 22.06.2016

HCL 2 22.06.2016

HCL 3 22.06.2016

HCL 4 22.06.2016

HCL 5 22.06.2016

HCL 6 22.06.2016

HCL 19 19.02.2016

HCL 21 02.03.2016

HCL 22 02.03.2016

HCL 23 02.03.2016

HCL 24 02.03.2016

HCL 25 02.03.2016

HCL 26 02.03.2016

HCL 27 02.03.2016

HCL 28 02.03.2016

HCL 31 02.03.2016

HCL 32 02.03.2016

HCL 33 02.03.2016

HCL 34 02.03.2016

HCL 35 02.03.2016

HCL 36 21.03.2016

HCL 37 21.03.2016

HCL 38 15.04.2016

HCL 39 15.04.2016

HCL 40 15.04.2016

HCL 41 15.04.2016

HCL 43 25.05.2016

HCL 44 25.05.2016-anexa.1,2,3,4

HCL 44 25.05.2016-anexa.5,6,7,8,9,10

HCL 45 25.05.2016

HCL 47 25.05.2016

HCL 48 25.05.2016

HCL 49 05.07.2016

HCL 51 05.07.2016

HCL 52 10.08.2016

HCL 53 10.08.2016

HCL 54 10.08.2016

HCL 56 10.08.2016

HCL 57 14.09.2016

HCL 58 14.09.2016

HCL 59 14.09.2016

HCL 60 14.09.2016

HCL 62 14.09.2016

HCL 63 14.09.2016

HCL 64 14.09.2016

HCL 65 14.09.2016

HCL 66 14.09.2016

HCL 67 14.09.2016

HCL 68 14.09.2016

HCL 69 14.09.2016

HCL 70 14.09.2016

HCL 71 14.09.2016

HCL 72 28.11.2016

HCL 73 28.11.2016

HCL 74 28.11.2016

HCL 75 28.11.2016

HCL 76 28.11.2016

HCL 77 28.11.2016

HCL 78 28.11.2016

HCL 79 28.11.2016

HCL 80 28.11.2016

HCL 81 28.11.2016

HCL 82 28.11.2016

HCL 83 28.11.2016

HCL 84 28.11.2016

HCL 85 28.11.2016

HCL 86 28.11.2016

HCL 87 28.11.2016

HCL 88 28.11.2016

HCL 89 28.11.2016

HCL nr.1-09.01.2015

HCL nr.2-09.01.2015

HCL nr.3-09.01.2015

HCL nr.04-29.01.2015

HCL nr.5-29.01.2015

HCL nr.6-29.01.2015

HCL nr.7-29.01.2015

HCL nr.8-29.01.2015

HCL nr.9-29.01.2015

HCL nr.10-29.01.2015

HCL nr.11-29.01.2015

HCL nr.13-26.02.2015

HCL nr.14-26.02.2015

HCL nr.15-26.02.2015

HCL nr.17-25.03.2015

HCL nr.18-25.03.2015

HCL nr.19-25.03.2015

HCL nr.20-25.03.2015

HCL nr.21-25.03.2015

HCL nr.22-25.03.2015

HCL nr.23-25.03.2015

HCL nr.24-28.04.2015

HCL nr.25-28.04.2015

HCL nr.26-28.04.2015

HCL nr.27-28.04.2015

HCL nr.28-28.04.2015

HCL nr.29-28.04.2015

HCL nr.30-28.04.2015

HCL nr.31-28.04.2015

HCL nr.33-27.05.2015

HCL nr.34-27.05.2015

HCL nr.36-08.06.2015

HCL nr.37-29.06.2015

HCL nr.38-29.06.2015

HCL nr.39-29.06.2015

HCL nr.40-29.06.2015

HCL nr.41-31.07.2015

HCL nr.42-31.07.2015

HCL nr.43-31.07.2015

HCL nr.44-31.07.2015

HCL nr.45-31.07.2015

HCL nr.47-31.07.2015

HCL nr.48-31.07.2015

HCL nr.49-31.07.2015


HCL.nr.50-29.09.2014

HCL.nr.51-29.09.2014

HCL.nr.52-29.09.2014

HCL.nr.53-25.11.2014.pdf

HCL.nr.54-25.11.2014.pdf

HCL.nr.55-25.11.2014.pdf

HCL.nr.56-25.11.2014.pdf

HCL.nr.57-25.11.2014.pdf

HCL.nr.58-25.11.2014.pdf

HCL.nr.59-25.11.2014.pdf

HCL.nr.60-25.11.2014.pdf

HCL.nr.61-15.12.2014.pdf

HCL.nr.62-15.12.2014.pdf

HCL.nr.63-15.12.2014.pdf

HCL.nr.65-15.12.2014.pdf

HCL.nr.66-15.12.2014.pdf

HCL.nr.67-15.12.2014.pdf

Mai multe articole..

Pagina 1 din 2

Început
Anterior
1